.

Të tjera , 596.

. blej traktora dhe mjete bujqsore blej imt 533 539 540 542 549 558 560 577 rakovica 60 65 76 masey ferguson same fiat deutez etj tel 049255178.

Cmimi eshte 3000euro i diskutueshem per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808.

☎️+383(0)44-799-773.

Kërkoni shpallje në MerrJep. . Shes blej traktor dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te reja makina ne shitje durres makina ne shitje tirane makina ne shitje sot makina me 0 km ne shitje merrjep makina merrjep albania mercedes benz g class makina ne shitje ne shqiperi golf 4 mercedes benz 220 cdi.

Shikoni njoftimet në MerrJep.

49 rakovic 60. . Stërpikse me bateri 2in1 Dy opsione bateri dhe me dor Firma:3Y5P Made in Japan Çmimi:50€ Porosit tani! +38349-458-681 Transporti për.

. Blej traktora 33.

155.

.

blej traktora dhe mjete bujqsore rimorkio blej imt 533 539 540 542 549 558 560 577 rakovica 60 65 76 masey same fiat deutz tafe etj si dhe traktora. Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje.

Blej traktorë të markave të ndryshme si New Holland. 👑 (@shes_blej_traktora) on TikTok | 45.

.
Dyqane ne Shitje.
1100 ore pune 60hp 3 cilindra.

.

148.

Moto-kultivatorë , 482. . Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje.

Blej dhe Shit Shpejt; Anëtarësimi;. Makina korrëse , 551. -shes blej traktor. blej traktora mjete bujqesore imt 539 533 imt 540 542 549 560 558 imr 47 60 65 76 per me shum kontakto nr. Pjesët rezerve , 2076.

148.

Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe. .

Shes blej traktor dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te reja makina ne shitje durres makina ne shitje tirane makina ne.

al.

65.

.

Blej traktora 33.